Bilgi Bankası

 • Bilgi Bankası

 • AYDINLATMA

 • AYDINLATMA

  Aydınlatma,herhangi bir ortamı,nesneleri,standartlara ve görselliğe uygun bir şekilde tasarlanarak yapılan ışık uygulamalarıdır.Aydınlatma genel Aydınlatma ve bölgesel Aydınlatma olarak ikiye ayrılır.Bir ortamın belirli bölgesinin,istenilen seviyede ve amacına uygun şekilde Aydınlatılmasına,bölgesel Aydınlatma denir.Genel aydınlatmanın yetersiz olduğu zamanlarda veya belirli bir nesneyi vurgulamak istediğimizde bölgesel Aydınlatmaya Başvurulur. Bu durumda karşımıza Aydınlatma direkleri çıkar.Aydınlatma yaparken minimum maliyetin yanı sıra görsel algılamaya en uygun çözümle aranmalıdır.Aydınlatma direğinin aydınlığı niceliği ve niteliği sağlamlığı, Dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması dikkate alınarak şartnameye uygun üretim yapılır.

  DIŞ AYDINLATMA

  Işığın yönlendirmesine göre 3. Ayrılır Aydınlatma,direk Aydınlatma, yarı direk Aydınlatma,Dağıtılmış aydınlatma,Yarı endirekt aydınlatma.Dış aydınlatma direkleri İnsanların hayatını kolaylaştırmak güvenliğini sağlamak ve estetik görüntü oluşturmak için yapılan Aydınlatmaya,Dış Aydınlatma denir.Dış Aydınlatma yol,sokak,liman,fabrika,bina,site.spor sahası,benzin istasyonu.Dış Aydınlatma olarak tanımlanır.

 • Yardım & Destek


  Teknik servis ekibimiz her zaman yanınızdadır. Her türlü sorununuzda, bize ulaşabilirsiniz.

  Forumdan Yararlanın!


  Yakında açılacak olan forum sayfalarımız üzerinden, değerli bilgilere erişebileceksiniz.

Sık Sorulanlar

01. Ürün Kurulumlarını nasıl yapıyorsunuz??

Fusce consectetur tellus id lorem luctus id eleifend magna lobortis. Aliquam facilisis magna ac nisi porta porta. In hac habitasse platea dictumst. Mauris sollicitudin, mi nec vulputate iaculis, dui dolor congue nunc, sit amet venenatis erat nulla sit amet turpis. Integer pharetra vehicula lectus, ullamcorper venenatis lacus commodo nec.


02. Teslimat konusunda garanti veriyor musunuz?

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Nulla facilisi. Fusce quam leo, facilisis id metus eget, dignissim aliquet erat. Praesent scelerisque eleifend magna, vel blandit turpis sodales ac.


03. Ne tür ham madde kullanıyorsunuz??

Nulla porttitor, justo ut auctor ultrices, magna ante porttitor nibh, vel euismod justo risus at arcu. Mauris pellentesque nisi lorem, ac tincidunt ipsum tristique vel. Sed sit amet augue porta, lobortis purus sed, feugiat mauris. Pellentesque suscipit sodales molestie. Aliquam scelerisque aliquam lacus. Vivamus placerat in magna id dictum.